Music-Lives.TK


~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0


  İkilem Çok Yakında MTV Türkiye'de

  Paylaş
  avatar
  Keten*Prenses
  5.Derece
  5.Derece

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 559
  Yaş : 26
  Nerden : CeheNneTTeN
  Müzik Türü</b></s> : Y.O.K
  Rep : 0
  Tecrübe Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 22/08/08

  İkilem Çok Yakında MTV Türkiye'de

  Mesaj tarafından Keten*Prenses Bir Cuma Ekim 03 2008, 19:48

  MTV Türkiye, yeni yayın dönemine, çok konuşulacak ve çok konuşturacak bir tartışma programı ile başlıyor. İkilem...

  Sunuculuğunu iki yıldır ekranlardan uzak duran çok yönlü sanatçı Toprak Sergen’in üstlendiği programda gençlerin ikilemde kaldığı konuları özgürce tartışacağız. Konuşulamayanların konuşulacağı, herkesin kendini rahatça ifade edebileceği, Türkiye’nin en özgür düşünce platformu olan İkilem’de, amacımız kimsenin fikrini değiştirmeye çalışmak ya da kimseye bir düşüncenin doğruluğunu ispatlamak değil, aksine herkesin kendini özgürce ifade etmesini sağlayarak farklı bakış açılarını ortaya koymak.

  Sadece müzik kanalı olarak değil; aynı zamanda bir yaşam tarzı olarak da benimsenen Mtv Türkiye, dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi yine farklı fikirleri savunan gençleri aynı platformda biraraya getiriyor. Bu nedenle İkilem’in her bölümünde; kendi alanlarında başarılı olmuş Türkiye’nin sevilen yıldızları, bilirkişi ve uzmanları fikirlerini yüksek sesle ifade etmek için Mtv Türkiye stüdyoları’nda bir araya geliyor. “İkilem”de kalan yalnızca onlar olmadığı için, karşıt fikirleri savunan gençler de stüdyo konuğu olarak İkilem’in özgür düşünce platformunda yerlerini alıyor.

  mtv.com.tr kullanıcılarının ise farklı avantajları var. Onlar “İkilem”e konu olan farklı iki fikirden, diledikleri için oy kullanıp; konuya dair düşüncelerini internet sitesinden paylaşabiliyorlar. Ya da programa stüdyo konuğu olarak katılıp, MTV stüdyolarında fikirlerini tüm Türkiye ile paylaşabiliyorlar.

  İkilem’i, izlerken siz de ikilemde kalabilirsiniz. Programda büyük bir ciddiyetle fikirlerinizi savunurken;bir anda kendinizi eğlencenin tadını çıkarırken bulabilirsiniz. İkilem’in “Videoda İkilem”, “Müzikte İkilem” ve ”Sokakta İkilem” gibi eğlenceli ve yaratıcı bölümleriyle tartışmaya ara verip keyifli dakikalar geçiririrken; öte yandan “İcraat” bölümünde Türkiye’nin ve dünyanın en büyük yıldızlarının, müzik gruplarının ve dansçılarının canlı performanslarını izleyebilirsiniz.

   Forum Saati C.tesi Ocak 19 2019, 08:41