Music-Lives.TK


~HoşGeldiniz~ Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0


  Tek adaptör tüm laptoplara yeter

  Paylaş
  avatar
  djenergy
  3.Derece
  3.Derece

  Erkek
  Mesaj Sayısı : 351
  Yaş : 27
  Müzik Türü</b></s> : Techno-Disco Dance
  Rep : 0
  Tecrübe Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 27/08/08

  Konu İkonu Tek adaptör tüm laptoplara yeter

  Mesaj tarafından djenergy Bir Ptsi Eyl. 01 2008, 11:30

  Tunçmatik, her marka için uyumlu olarak geliştirdiği yeni dizüstü adaptörlerini pazara sunuyor.


  Tunçmatik, tüm dizüstü bilgisayarlara uyumlu yeni ürünü Powernote Universal Notebook Adaptörü ile tek bir şarj cihazı ile her türden dizüstü bilgisayarı şarj etmenize olanak sağlıyor.

  Şık tasarımlı Powernote, her türlü dizüstü bilgisayarın giriş voltajını otomatik olarak ayarlayarak LED ekran ile gösteriyor. Ürün, statik elektrik yükü biriktirmeyen güvenilir tasarımı ile dikkat çekiyor. Gelişmiş mikro işlemci kontrolüne, akıllı yapıya sahip olan Powernote’un farklı dizüstü bilgisayarlar için değiştirilebilir uçları bulunuyor. Powernote, yangına karşı dayanıklı plastik gövdesi ve EMC/EMI filtresi ile güvenilir bir teknoloji sunuyor. 15-24V arasında otomatik ayarlanan güvenli ve kararlı çıkış gerilimi, tüm dünya ülkeleri ile uyumlu 100-240V giriş gerilim aralığı, ürünün diğer özellikleri arasında bulunuyor.

  Powernote’un, her marka dizüstü bilgisayara uyumlu üretilmiş uçları ile çıkış gerilimini ve akımını otomatik olarak ayarlaması kullanıcısına sunduğu en büyük kolaylıklar arasında yer alıyor.

   Forum Saati Ptsi Eyl. 24 2018, 22:26